Nomad

                                 
 

Skúsenosti sa vyplácajú - NOMAD

Caravan Nomad je už mnoho rokov verným spoločníkom pre táborové páry a rodiny, ktoré oceňujú sofistikovaný štýl a štandardy. S celkom 13 pôdorysmi a moderným a elegantným interiérom je karavan zárukou pre pohodovú dovolenku v perfektnom prostredí.

Svetlý, elegantne zariadený a priestranný – ideálny karavan pre moderných nomádov na cestách. Na tento karavan sa nespoliehajú len skúsení nadšenci kempovania, s menším modelom si budú skvele rozumieť aj začiatočníci. Aj v zime s voliteľnými zimnými balíkmi je cestovanie v tomto komfortnom karavane potešením.


Plusové body: Všetko pre vašu dovolenku v karavane

+ Pre každého niečo: Veľký výber turistických karavanov s manželskou posteľou alebo samostatnými lôžkami
Sofistikovaný vonkajší dizajn: s elegantnými detailmi, dizajnovým držiakom zadného svetla s LED osvetlením a manévrovacími rukoväťami v chrómovom
   prevedení
Dobrá atmosféra: Vynikajúci, elegantný dizajn obývacej izby s atmosférickým konceptom osvetlenia
Varte ako doma: Skvele vybavená gurmánska kuchyňa s osvetleným kuchynským splashbackom
Dobré ako štandard: Okamžite pripravené na jazdu vďaka rozsiahlej štandardnej výbave
Dizajnový držiak zadného svetla s LED svetlami a manévrovacími madlami v chróme
Rámové okná zaisťujú dobrú izoláciu a bezpečnosť (voliteľné)
Štandardná odkladacia klapka zaisťuje ľahko dostupný ďalší úložný priestor (v závislosti od pôdorysu)

Technické parametre

Najvyššia prípustná hmotnosť: 1.500 - 2.200 kg
Šírka: 230 - 250 cm
Dĺžka vrátane oje: 691 - 942 cm
Výška: 265 cm
Miesta na spanie: 3 - 8
Cena s DPH: od 28.839 €
 
 

Modely:


Jednonápravové:  

 
 
 
Dvojnápravové: 
 

BÝVANIE - Pohodlný nomádsky život
 
SPANIE - Prvotriedny komfort spánku
 
KÚPEĽŇA - Priestranná kúpeľňa
 
VARENIE - Veľká priestranná kuchyňa
 
Druhy interiéru
 
 
VYBAVENIE - Hlavné prvky NOMAD
 
Cestujte v pohodlí: vaša prehliadka karavanu s Nomadom

Technológia okolo vozidla

S celkovým počtom 13 pôdorysov si s týmto tandemovým karavanom máte z čoho vyberať. Dĺžky modelov sú medzi 691 cm a 942 cm, so šírkou 230 cm a 250 cm. Len výška zostáva rovnaká pre každý dizajn 265 cm. Celková prípustná hmotnosť medzi 1500 kilogramami a 2200 kilogramami ukazuje, koľko môžete naložiť. Rozsah nakladania je obrovský - nič nemusíte nechať doma.

Horúca voda je samozrejme súčasťou štandardnej výbavy tohto luxusného karavanu. Na zimné výlety alebo chladné večery je nainštalovaný výkonný teplovzdušný ohrievač. To znamená, že tento veľký karavan sa rýchlo pohodlne zahreje, bez ohľadu na ročné obdobie.

Napriek množstvu detailov a veľkorysému zariadeniu v interiéri je úložný priestor v Nomade značný. K priestranným odkladacím priestorom v spodnej časti karosérie, ktoré sú prístupné zvonku, sa ľahko dostanete cez klapky. Všade okolo interiéru sú nadzemné skrinky. Ďalšie skrinky v priestore na spanie dopĺňajú úložný priestor, ktorý je k dispozícii.

V celom vozidle je nainštalovaný 12V zdroj. Pre elektrickú bezpečnosť je v šatníku inštalovaný kompaktný elektroblok s 230 V ističom a 12 V poistkou vrátane výkonného 340 W meniča.

Vybavenie vo vnútri
Príjemné posedenie je jednoducho súčasťou. To ponúka dostatok priestoru v našich modeloch na čítanie, hranie hier, rozprávanie alebo driemanie. Len niekoľkými krokmi sa jednostĺpový zdvíhací stôl spustí (v závislosti od variantu) a zo sedacej časti sa stane posteľ, veľmi jednoduchá a nekomplikovaná.

Ako v oblakoch, mäkké, pohodlné a pohodlné – tak by ste po prvej noci opísali matrace v našom systéme Sleep Well. Môžu za to ergonomické 7-zónové matrace z materiálu regulujúceho klímu na špeciálnych lamelových roštoch. Tento komfort majú nielen dospelí v posteli rodičov, ale aj deti na poschodových posteliach. Ochrana proti pádu zaisťuje bezpečný spánok detí na hornom lôžku.

Čerstvý vzduch, voda a čistá príroda uvoľňujú nielen medvediu silu, ale aj medvedí hlad. Tu prichádza na rad kuchyňa v rodinnom karavane. Obdarujte svojich blízkych praktickým 3-horákovým varičom s elektrickým zapaľovaním. Veľkorysé zásuvky zabezpečia dostatok zásob a náčinia na cestu. Praktický lekárenský výsuv (v závislosti od dispozície) na korenie, ocot, olej a mnoho iného je obzvlášť užitočný a profesionálny. Pre potrebné chladenie je integrovaná veľká chladnička s mrazničkou. Čo viac potrebujete na cestách?

Priestranná rodinná kúpeľňa v karavane je ideálna na rannú toaletu a na večerné osprchovanie slanou vodou, pieskom či blatom. Kompaktne navrhnutý, všetko je k dispozícii so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou, aby ste mohli začať nový deň alebo začať nočným upratovaním.
 

Formulár

Ak Vám nejaká informácia chýbala, neváhajte a kontaktujte nás:

[zmeniť]
: