Beduin Scandinavia

                                 
 

Váš zimný špecialista - BEDUIN SCANDINAVIA

Fanúšikovia kempingu už od roku 1956 s týmto modelom spoznávajú najkrajšie kúty sveta. Vďaka efektívnemu balíku zimného komfortu už nič nestojí v ceste ani výletom cez chladné podnebie. S týmto karavanom budete mať vždy nádych niečoho výnimočného. Súčasné modely presviedčajú inteligentným usporiadaním interiéru, ktorý poskytuje dostatok priestoru v obývacích, spacích a kuchynských priestoroch.

Svetlé, moderné drevené a látkové prvky vo vzhľade Scandic pomáhajú vytvárať útulný interiér, v ktorom sa budete vždy cítiť pohodlne. Prečo si prenajať dovolenkový byt? Tento luxusný dom na kolesách poskytuje útočisko pre 3 až 7 osôb, čo z neho robí ideálnu možnosť cestovania pre rodiny.


PLUS BODY

+ Poďte na palubu: Legenda o karavaningu z roku 1956 od vynálezcu karavanu sa vracia na cesty
Škandinávsky dizajnový klenot s pocitom loftu: horná skriňa s rúčkami z pravého dreva a dekorom v prirodzenej plsti
Balený výkon v kuchyni ako štandard: plnohodnotný sporák je sporákom a rúrou zároveň
Dokonalé teplo aj pri mínusových teplotách: Štandardné prémiové teplovodné kúrenie a elektrické podlahové kúrenie zaisťujú príjemné teplo v celom
   karavane
Perfektne vybavené: Beduin Scandinavia ponúka 5-hviezdičkové kempovanie v lete aj v zime
Vonkajšie prevedenie z hladkého plechu, biela zo závodu
Dobre izolované v zime vďaka rámovým oknám Dethleffs (voliteľné)
Vstúpte: 70 cm korpus dverí s vnútornými pántmi, okno a sieťka proti hmyzu ako štandard

Technické parametre

Najvyššia prípustná hmotnosť: 1.800 - 2.500 kg
Šírka: 230 - 250 cm
Dĺžka vrátane oje: 768 - 901 cm
Výška: 265 cm
Miesta na spanie: 3 - 5
Cena s DPH: od 40.839 €
 
 

Modely: 


 
BÝVANIE - Cestovanie v štýlovom karavane


Priestranné a pohodlné okrúhle sedenie s kvalitným čalúnením láka k leňošeniu. Elegantné horné skrinky
ponúkajú množstvo ďalšieho úložného priestoru.
 
SPANIE - Prvotriedny komfort spánku
 

 
KÚPEĽŇA - Priestranná kúpeľňa
 
VARENIE - hviezdna kuchyňa pre gurmánov
 
Druhy interiéru
 
 
VYBAVENIE - To najlepšie z BEDUIN SCANDINAVIA
 
 

Cestujte v pohodlí: váš karavanový zájazd s BEDUIN SCANDINAVIA
Technológia okolo vozidla

Existuje desať rôznych pôdorysov Beduin Skandinavia. V závislosti od variantu modelu sa celková dĺžka pohybuje medzi 768 a 942 cm. Šírka vozidiel je 230 cm pre tri varianty a 250 cm pre ostatné, čo uľahčuje manévrovanie. S výškou 265 cm ľahko prejdete tunelmi. Vyberte si medzi 3 až 7 miestami na spanie.

Využívate 12 V napájanie v celom vozidle. Kým jeden nabíja mobil, druhý spúšťa elektrický kávovar. K dispozícii je tiež CEE externá prípojka pre 230 V palubnú elektriku. Prívod vody je tiež elektrický. A keď slnko zapadne, integrované svetlo vytvorí príjemnú atmosféru.

Do Algarve v zime? Na jar cez kvitnúce Švédsko? Alebo dokonca chcete obdivovať polárnu žiaru v zimnom Laponsku? Potom môžete mať karavan vybavený voliteľným zimným komfortným balíkom Premium – takže budete dobre pripravení na nižšie teploty. Moderné elektrické podlahové kúrenie je možné jednoducho ovládať pomocou iNet boxu a jeho vlastnej aplikácie vo vašom smartfóne.

Technológia modelov Beduin Scandinavia je fascinujúca nielen tým, ako fungujú, ale aj ich skrytou inštaláciou. Väčšinu prvkov nie je na prvý pohľad vidieť, pretože sú skryté panelmi. To výrazne prispieva k sofistikovanému dizajnu tohto moderného karavanu.


Vybavenie vo vnútri

Žiadna reštaurácia alebo supermarket v dohľade? Žiadny problém, pretože vo veľkej chladničke s objemom 142 litrov a 15 litrovom mraziacom priestore je dostatok miesta na potraviny. Na 3-horákovom sporáku s elektrickým zapaľovaním a integrovanou rúrou možno pripraviť ešte sofistikovanejšie kulinárske špeciality. Vďaka funkcii mäkkého zatvárania sa zásuvky dovierajú ticho, takže vstávajúcich vstávajúcich nebude rušiť príprava raňajok.

Kúpeľňa je skutočným snom táborníka so sprchovacím kútom a LED svetlami. K exkluzívnemu dizajnu prispieva aj integrované dizajnové umývadlo, ktoré je vyrobené z pevného povrchového materiálu.

AirPlus pomáha zabezpečiť optimálnu cirkuláciu vzduchu v interiéri, ako aj vetranie horných skriniek a príborníkov. Aby ste všetkým dobrodružstvám mohli čeliť oddýchnutí, sú modely karavanov vybavené ergonomickými 7-zónovými matracmi z materiálu regulujúceho klímu. Pod posteľami nájdete ďalší úložný priestor na všetko, čo by mohlo byť pri cestovaní dôležité.

Kvalitné sedenie, ktoré je možné v prípade potreby premeniť na priestranné ležadlo, pozýva na pohodlné stretnutie. Ich čalúnenie a látky sú prvotriednej kvality. Opierky hlavy v hlavnom sedacom priestore sľubujú dodatočný komfort sedenia. Zdvíhací stôl je výškovo nastaviteľný, takže ho možno prispôsobiť všetkým potrebám. Interiér dotvára drevený dekor, ktorý podčiarkuje luxusný, pohodový charakter tohto karavanu.

Kvalitné materiály nájdete aj v kúpeľni s veľkým sprchovým kútom vo veľmi modernom dizajne. Aj tu je nepriame, jemné osvetlenie, aby ste sa cítili dobre.

 
 
 

Formulár

Ak Vám nejaká informácia chýbala, neváhajte a kontaktujte nás:

[zmeniť]
: