Dethleffs Camper

                                 

Dethleffs karavan Camper - závan čerstvého vzduchu pre rodinné karavany

Viac ako ktorákoľvek iná séria karavanov z modelového radu Dethleffs stelesňuje Camper rodinného ducha. Naložiť batožinu do karavanu, pripútať deti, natankovať auto a vyraziť. To je v skratke karavan. Interiér je svetlý, priestranný a pohodlný. Vďaka rozmanitosti modelov sa tento karavan dokonale prispôsobí všetkým potrebám a každej konštelácii ľudí: v Camper® je možná pohodová dovolenka so všetkými náležitosťami, dokonca aj pre veľké rodiny s malými deťmi.


PLUSOVÉ BODY:

+ Priestor pre každé dieťa: Veľký výber rodinných pôdorysov s poschodovými posteľami
Dobré ako štandard: Okamžite pripravené na jazdu vďaka rozsiahlej štandardnej výbave
Lepšie bezpečné ako ľúto: príkladné bezpečnostné vybavenie Dethleffs
Elegantný vonkajší dizajn: dizajnový držiak zadného svetla s LED osvetlením pre štýlový vzhľad
Vybavený pre všetky požiadavky: v portfóliu sú zahrnuté aj krátke turistické karavany s celkovou dĺžkou menšou ako 7 m
Veľká „zadná garáž“ s rozkladacou poschodovou posteľou (v závislosti od pôdorysu)
17-palcové hliníkové ráfiky v dizajne Dethleffs podčiarkujú štýlový vzhľad (voliteľné)
Štandardná odkladacia klapka zaisťuje ľahko dostupný ďalší úložný priestor (v závislosti od pôdorysu)

Technické parametre

Najvyššia prípustná hmotnosť: 1500 - 2000 kg
Šírka: 230 - 250 cm
Dĺžka vrátane oja: 691 - 942 cm
Výška: 265 cm
Miesta na spanie: 3 - 8
Cena s DPH: od 26.217 €
 
 

Modely:


Jednonápravové: 
 


Dvojnápravové:
 
 

BÝVANIE Takto vyzerá dovolenkaToto je vhodné pre rodinu. Camper má veľký výber pôdorysov poschodových postelí.
Tretia poschodová posteľ je vo väčšine modelov voliteľná.
 
SPANIE - Rodinný priateľ
 
KÚPEĽŇA - wellness oáza
 


VARENIE – sviatočné varenie je jednoduché
 

Druhy interiéru
 

 

VYBAVENIE - Hlavné prvky CAMPER
 

Cestujte v pohodlí: vaša prehliadka karavanu s Camper
Technológia okolo vozidla

 

Výber modelu ponecháva málo požiadaviek. S celkom 12 pôdorysnými variantmi, dĺžkami a dodatočnou špeciálnou výbavou sa Camper® stáva individuálnym priateľom rodiny. Rozmery sa líšia podľa toho: „najmenší“ má šírku 230 cm, „najväčší“ 250 cm. Čo sa týka dĺžky, dostupné sú modely od 691 cm do 942 cm. Výška je pre všetky modely rovnaká a je 265 cm. Mala by sa uviesť aj celková prípustná hmotnosť. S hmotnosťou 1 500 až 2 000 kilogramov je tu dostatok priestoru pre užitočné zaťaženie.

Zásobovanie teplou vodou cez termálne kúpalisko je povinné a príjemné pre celú rodinu. Aby nikto nemusel mrznúť, keď si leto urobí prestávku na dovolenke, je k dispozícii výkonný teplovzdušný ohrievač.

Kompaktný elektroblok s 230 V ističom a 12 V poistkou v šatníku vrátane výkonného 340 W meniča zaisťuje bezpečnosť elektrického systému.


Vybavenie vo vnútri

Príjemné posedenie je jednoducho súčasťou. To ponúka dostatok priestoru v našich modeloch na čítanie, hranie hier, rozprávanie alebo driemanie. Len v niekoľkých krokoch sa jednostĺpový zdvíhací stôl spustí (v závislosti od variantu) a zo sedacej časti sa stane posteľ, veľmi jednoduchá a nekomplikovaná.

Ako v oblakoch, mäkké, pohodlné a pohodlné – tak by ste po prvej noci opísali matrace v našom systéme Sleep Well. Môžu za to ergonomické 7-zónové matrace z materiálu regulujúceho klímu na špeciálnych lamelových roštoch. Tento komfort majú nielen dospelí v posteli rodičov, ale aj deti na poschodových posteliach. Ochrana proti pádu zaisťuje bezpečný spánok detí na hornom lôžku.

Čerstvý vzduch, voda a čistá príroda uvoľňujú nielen medvediu silu, ale aj medvedí hlad. Tu prichádza na rad kuchyňa v rodinnom karavane. Obdarujte svojich blízkych praktickým 3-horákovým varičom s elektrickým zapaľovaním. Veľkorysé zásuvky zabezpečia dostatok zásob a náčinia na cestu. Praktický lekárenský výsuv (v závislosti od dispozície) na korenie, ocot, olej a mnoho iného je obzvlášť užitočný a profesionálny. Pre potrebné chladenie je integrovaná veľká chladnička s mrazničkou. Čo viac potrebujete na cestách?

Priestranná rodinná kúpeľňa v karavane je ideálna pre ranné toalety a večerné sprchy na odstránenie slanej vody, piesku či blata. Kompaktne navrhnutý, všetko je k dispozícii so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou, aby ste mohli začať nový deň alebo začať nočným upratovaním.

Formulár

Ak Vám nejaká informácia chýbala, neváhajte a kontaktujte nás:

[zmeniť]
: