Príslušenstvo pre plynové regulátory        


Plynový filter

 Udržujte plynový systém v čistote

Chráňte tlakové regulátory a plynové ventily pre nečistotami a olejom. Plynový filter sa inštaluje pred tlakovým regulátorom. Filtruje zbytky odpadových pár (olejové aerosóly) z plynového prúdu, skôr ako sa usadia a zapchajú regulátor. A to s účinnosťou až 99 % (bežné papierové filtre majú v tejto oblasti účinnosť do 30 %). Perfektný pre spoľahlivé fungovanie a dlhú životnosť.DuoComfort

Pre dodatočnú úpravu na systém s dvoma fľašami

Jednoduché rozšírenie ak je váš karavan alebo obytný automobil už vybavený systémom MonoControl CS alebo SecuMotion, odporúčame rozšírenie na systém s dvoma fľašami pomocou ventilu DuoComfort.

 

 

Diaľkový ukazovateľ DuoC s funkciou EisEx

Pre dokonalý prehľad a proti zamrznutiu regulátoru

DuoC je ukazovateľ pre DuoComfort / DuoControl a DuoControl CS a zobrazuje v interiéru vozidla, ktorá plynová fľaša sa práve používa. Koniec nepríjemným prekvapeniam a to aj vďaka funkcie EisEx, ktorá zabráni zamrznutiu regulátoru pri nízkych teplotách. Na ovládači stačí aktivovať zimný režim a hotovo. 

 

EisEx 12 VPri teplote okolo 0 °C sa môže kvôli stopovým množstvám vody vyskytujúcim sa v skvapalnenom plyne stať, že sa vyskytnú kvapôčky vody resp. C3H10O v regulátory. Toto redukuje alebo môže dokonca zastaviť prívod plynu. Systém EisEx proti zamrznutiu regulátoru poskytuje elektrické teplo, ktoré zabraňuje vytvoreniu fragmentov ľadu. EisEx zabezpečuje bezproblémové zásobovanie plynom aj v zime. Vhodné pre MonoControl CS, DuoControl CS, SecuMotion, DuoComfort a DuoControl.  

 

Príslušenstvo pre inštaláciu do 90 ° uhluPre montáž regulátoru alebo vysokotlakovej hadice v obmedzených priestorových podmienkach.   

 

Vysokotlakové hadice bez poistky proti prasknutiuVysokotlakové hadice bez poistky proti prasknutiu sú ideálne pre bezpečné stacionárne fungovanie plynového systému. Sú dostupné v dĺžkach v dĺžkach od 450 po 750 mm a s 6 rôznymi koncovkami, čo zaručuje ich bezpečné používanie naprieč Európou.

 

Vysokotlakové hadice s poistkou proti prasknutiuVysokotlakové hadice s poistkou proti prasknutiu sú zákonnou požiadavkou pre používanie kúrenia počas jazdy. Tieto hadice spĺňajú všetky potrebné požiadavky a relevantné regulácie. Sú dostupné v dĺžkach v dĺžkach od 450 po 750 mm a s 6 rôznymi koncovkami, čo zaručuje ich bezpečné používanie naprieč Európou. Samozrejme môžete tieto hadice používať aj keď stojíte pre zvýšenú bezpečnosť. 
 

Rozširujúca súprava DuoC  Pre použitie s DuoControl (CS) alebo DuoComfort pri odstupe plynových fliaš väčšom ako 100 cm. (Ďalej potrebujete plynovú trúbku o priemere 10 cm, ktorá nie súčasť balenia.)  

 

Formulár

Ak Vám nejaká informácia chýbala, neváhajte a kontaktujte nás:

[zmeniť]
: