Dethleffs C´Joy

                                 
 
 

Dethleffs c'joy - ideálny karavan pre začiatočníkov


C'joy je perfektný karavan pre rodiny na základnej úrovni a nadšencov kempovania s ohľadom na cenu. Vďaka nízkej hmotnosti nepotrebujete auto s veľkým motorom, stačí tu vodičský preukaz skupiny B.

Keďže tento karavan pre začiatočníkov nie je príliš široký, nie sú problém ani úzke uličky.Či už cestujete vo dvojici alebo s celou rodinou - tento karavan vám ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodovú dovolenku. V závislosti od verzie môže v karavane pohodlne prenocovať až sedem osôb.

Nemusíte prísť o pohodlie skutočnej kúpeľne a plne vybavenej kuchyne. Premyslený interiér a prijateľná cena okamžite presvedčia každého kempingového začiatočníka.

Plusové body: Všetko pre vašu dovolenku v karavane

+ Karavan ľahko zvládne dážď, krupobitie alebo iné nepredvídateľné poveternostné podmienky, pretože jeho strecha, prova a zadná časť vyrobené z GRP sú
   navrhnuté tak, aby boli odolné. Aby vo vnútri nič nenavlhlo, sú horné skrinky vybavené zadnou ventiláciou vďaka nášmu systému AirPlus, ktorý zabraňuje
   tvorbe kondenzátu.
Čím dlhšia cesta, tým väčší by mal byť úložný priestor. Budete prekvapení, čo všetko sa do tohto úzkeho karavanu zmestí. V horných skriniach, pod
   lamelovými roštami vstavaných postelí a pod sedením je všade miesto na to, čo treba mať pri sebe. S karavanom c'joy nemusia žiadne hračky ostať doma.
Značkové pneumatiky a podvozok sú navrhnuté pre rýchlosť do 100 km/h, aby ste sa mohli rýchlo pohybovať.
Pôdorys je ideálny pre rodiny s deťmi. Vaše deti budú milovať behanie a spanie na poschodových posteliach (voliteľne aj trojposchodových posteliach).
Aby ste mali v interiéri vždy optimálne svetlo, je nainštalovaná priehľadná strešná clona so zatemňovaním a roletou proti komárom. Pre ďalšie vetranie, 
   napríklad pri varení, je možné dvojdielne vstupné dvere otvárať v hornej časti. Okrem toho sú inštalované izolačné okná s dvojitým zasklením (grafitová sivá)
   so zatemňovaním a žalúziami proti komárom na bokoch pre svetlo, vzduch a na ochranu pred škodcami.

Technické parametre

Najvyššia prípustná hmotnosť: 1100 - 1200 kg
Šírka: 212 cm
Dĺžka vrátane oja: 622 - 714 cm
Výška: 265 cm
Miesta na spanie: 3-7
Cena s DPH: od 17.646 €

  
 
Modely: 
 
 
  
 
 
 
 

BÝVANIE – Takto vyzerá dovolenka 


Úplne flexibilné: pohodlné spoločné sedenie alebo iné miesto na spanie? Sedaciu časť je možné ľahko premeniť v priebehu okamihu.
 
SPÁNOK – konečne si oddýchnite
 
KÚPEĽŇA - osviežujúca kúra
 
VARENIE - Malá kuchyňa dosť veľká
 
Interiér
 
VYBAVENIE - Hlavné prvky C'JOY
 

 
Cestujte v pohodlí: vaša prehliadka karavanu s c'joy
Technológia okolo vozidla


Môžete si vybrať z piatich pôdorysných variantov – podľa toho, s koľkými ľuďmi chcete ísť na výlet. Šírka karavanu je u všetkých modelov 212 cm. Dĺžky a výšky sa líšia. Najväčší karavan, ktorý je určený pre sedem osôb, má dĺžku 716 cm.

Celková prípustná hmotnosť je medzi 1100 a 1200 kilogramami. Podvozok je značkový podvozok testovaný odborníkmi na bezpečnosť. Najmä začiatočníkov poteší vysoká kvalita a dobrá ovládateľnosť karavanu v premávke.

Ak sa vo vašej dovolenkovej destinácii alebo v noci trochu ochladí, zahreje vás výkonný teplovzdušný ohrievač.

Kompaktný elektroblok s 230 V ističom a 12 V poistkou v šatníku vrátane výkonného 340 W meniča zaisťuje bezpečnosť elektrického systému.


Vybavenie vo vnútri

Pohodlné a praktické sedenie pozýva táborníkov na pokojné raňajky alebo relax. Len niekoľkými jednoduchými krokmi sa rýchlo stane útulným priestorom na spanie. Ak chcete cestovať vo dvojici, v karavane je pre vás dostatok pohodlia a miesta.

Spite ako Boh vo Francúzsku: Francúzska manželská posteľ s kvalitnými matracmi vám umožní zaboriť sa do vankúšov šťastne a spokojne po dlhom dni dovolenky. Poschodové postele sú vybavené aj prvotriednymi matracmi zo studenej peny.

Vstavaná kuchyňa je rovnako kompaktná, ako aj praktická. 3-horákový varič rýchlo obslúži hladné žalúdky. Za chvíľu sa dá pripraviť aj romantická večera pre dvoch. Veľkorysý je aj úložný priestor na potrebné kuchynské náčinie. Umývanie je tiež jednoduché vďaka integrovanému umývadlu z nehrdzavejúcej ocele. Aby bolo všetko v pohode, do kuchynského bloku je integrovaná chladnička s mraziacim priestorom, ktorá postačí na uspokojenie potrieb celej rodiny.

Ak chcete začať deň sviežo, na palube je priestranná kúpeľňa s umývadlom, sprchovým kútom a toaletou. Strešný digestor, ktorý je vybavený moskytiérou, zaisťuje v kúpeľni denné svetlo a čerstvý vzduch, aby zážitok z umývania nenarušili žiadni malí nezvaní hostia.


 

Formulár

Ak Vám nejaká informácia chýbala, neváhajte a kontaktujte nás:

[zmeniť]
: