Trend
        


 
 

Perfektný štart
 
Presvedčí Vás svojím čistím spracovaním, perfektnou kvalitou a prvkami svojho vybavenia, ktoré nie sú u iných výrobcov samozrejmosťou. K tomu patrí napríklad konštrukcia podlahy Lifetime-Smart odolná voči hnitiu (T a I).
Pre maximálnu flexibilitu sa stará veľká ponuka lôžok, pri modeloch Trend. Polo-integrované môžu byť vybavené spúšťacou posteľou, ktorá je u integrovaných už súčasťou základnej výbavy. Modely s alkovňou sa dajú vybaviť až 6 miestami na cestovanie (opcia) a rovnakým počtom miest na spanie.
 
Výhody modelu Trend:

Technické parametre

Najvyššia prípustná hmotnosť: 3499 - 5400 kg
Šírka: 233 cm
Dĺžka: 651 - 860 cm
Výška: 290 - 327 cm
Miesta na spanie: 3 - 6
Základný motor: 2,3 MJET 96 kW/ 2,3 MJET 96kW MAXI
Cena s DPH: 47.900 - 66.560 Euro
 
 
 

Interiér
 
Trend I7057 DBL Durchsicht Topaz Talk
Trend A7877 2 Bad Virgina Eiche Torcello
Trend A 6977 Alkovenbett VirginiaEiche Neutral
Trend T6717EB SG Topaz Talk
Trend T6717EB DS Virginia Chaleur
Trend I6757 Durchsicht Virginia Gresso
Trend A 5887 DS VirginiaEiche Gresso
Trend T7057EBL Küche Virginia
Trend T7057EBL Multiflex Virginia
Trend A7877 Kueche LaRocca
Trend T7057EBL Bad Virginia
Trend TI7017EB EB Topaz Talk


Druhy interiéru

 
  
 


 


Dethleffs Extra hodnota interiér
 
Dethleffs Extra hodnota exteriér
 


Trend polo-integrované


Sériový Fiat so zníženým rámom s širokým rozchodom kolies dáva polo-integrovaným modelom výborné jazdné vlastnosti. Športový dojem ďalej zvýrazňuje dynamicky tvarovaná kabína (na želanie aj s veľkým výklopným oknom) a moderný dizajn.
Veľké plus týchto modelov je ich funkčnosť. Sériovo sú vybavené zníženou podlahou garáže, čím poskytuje výnimočne veľký uskladňovací priestor s výškou až 115 cm a dostupným z obidvoch strán. Ďalším plusom sú extra široké (70 cm) nadstavbové dvere.
Na výber sú dve farebné prevedenia: biela a titánovo strieborná metalíza (opcia).
     
 
 

 
 
 

Trend integrované


Prežite úžasný pocit z cestovania za prijateľnú cenu s integrovanými modelmi Trend. Je vybavený všetkým tým, čo robí túto modelovú radu takú úspešnú a samozrejme aj génmi pravého integrovaného vozidla: fantastický pocit z cestovania vďaka panoramatickému prednému sklu, veľkým množstvo miesta v kabíne a samozrejme aj spúšťacou posteľou v základnej výbave, ktorá pri svojej veľkosti 196 x 150 cm ponúka vysoký komfort. Ešte nikdy nebol vstup do kráľovskej triedy taký jednoduchý.
Na výber sú dve farebné prevedenia: biela a titánovo strieborná metalíza (opcia).
           
 


 

 
 

Trend alkovne


Modely Trend s alkovňou sú ideálnym spoločníkom pre všetkých, ktorý idú na cesty s veľkým množstvom batožiny. Všetko objemné sa zmestí do veľkej garáže. U A 5887 sa dá spodná posteľ vyklopiť, tým vznikne obrovský úložný priestor. A to najlepšie je, že na cesty môžu ísť všetci! Pretože aj s 6 osobami sa stále zmestíte pod 3,5 tony.   

 
 
 
 

Formulár

Ak Vám nejaká informácia chýbala, neváhajte a kontaktujte nás:

[zmeniť]
: