Klimatizácia
 

Južné Francúzsko, Španielsko, Maroko – niekto to rád horké. Potom je však dobré, keď v karavane alebo obytnom aute je príjemná klíma. S klimatizáciou Truma sa ochladíte vždy presne na svoju prevádzkovú teplotu. Vysoký chladiaci výkon kombinovaný s účinným ovlhčením a dokonalou distribúciou vzduchu – vďaka týmto faktorom sa vaše kempovanie bude odohrávať v uvoľnenej a pohodlnej atmosfére, nech už sa na svoju cestu vydáte kdekoľvek.

Výkonné klimatizácie Truma Aventa a Saphir ponúkajú dokonale premyslenú technológiu pre viacej komfortu na cestách. Ochladzujú a vysušujú vzduch a prinášajú do interiéru skutočne príjemnú klímu. Truma Saphir comfort RC umožňuje, vďaka funkcii tepelného čerpadla, aj prikurovanie počas chladnejších dní.
Pre to aby ste sa vo vašom vozidle cítili skutočne príjemne, musí byť teplota a vlhkosť v dokonalej rovnováhe. Čím je teplota vyššia, tým nižšia by mala byť vlhkosť vzduchu nižšia. Ak je vzduch suchý, môže telo lepšie predávať prebytočné teplo vzduchu v interiéru. Naše systémy vzduch nielen veľmi účinne ochladzujú, ale aj veľmi účinne zbavujú vlhkosti.
Pri výbere správnej klimatizačnej jednotky platí: čím väčší interiér, čím teplejšia a vlhšia klíma a menšie zatienenie vozidla, tým väčší chladiaci výkon je potreba. Medzi výkonnými modelmi Truma určite nájdete ten, ktorý presne splní všetky vaše potreby a priania.  


 

Formulár

Ak Vám nejaká informácia chýbala, neváhajte a kontaktujte nás:

[zmeniť]
: