Súťaž s BUSHMAN

MÁJOVÁ SÚŤAŽ S BUSHMAN A TURČAN AUTO
 
Nakupuj v máji pohodové oblečenie a doplnky BUSHMAN a hraj o karavany na týždeň a víkend zadarmo a exkluzívne vouchery v hodnote 80 eur na produkty BUSHMAN. Ideš do toho?
 
Hovorí sa, že na prvého mája pôda úrodná je. A my pridávame: po celý máj s Bushmanom hraj! S prvým májom totiž začína Májová súťaž BUSHMAN a Turčan-auto Caravan centrum 1x karavan na týždeň a 2x karavan na víkend zadarmo a 7x exkluzívny voucher v hodnote 80 eur na pohodové oblečenie a doplnky BUSHMAN. A pozor: garantovanú májovú výhru vo výške 20 EUR má istú každý účastník!
Ideš do toho? Je to jednoduché: nakúp v období od 1. 5. do 31. 5. 2021 v e-shope BUSHMAN.sk alebo kamennej predajni BUSHMAN a zaregistruj svoju faktúru alebo účtenku v jednoduchom on-line formulári pod týmto odkazom. Podrobnosti vrátane opisu výhier, ktoré sme pre teba pripravili, nájdeš nižšie.
Veľa šťastia v súťaži a ešte viac nových zážitkov nielen počas leta ti praje tím BUSHMAN!
 

Pravidlá súťaže

Májová súťaž BUSHMAN a Turčan-auto

 
Doba konania súťaže1. 5. 2021 od 0:00:01 hodín až 31. 5. 2021 do 23:59:59 hodín.
Podmienky vstupu do súťaže (musia byť splnené obe naraz):
 • Nákup v e-shope BUSHMAN.sk (ďalej len „e-shop“) alebo v ktorejkoľvek značkovej kamennej predajni BUSHMAN (ďalej len „predajňa“) v čase konania súťaže.
 • Registrácia vyššie uvedeného nákupu prostredníctvom on-line formulára TU.
Spôsob výberu výhercov:
 • Vyhrať jednu z hlavných cien môžeš za každý nákup v e-shope alebo v predajni, ktorý v čase konania súťaže zaregistruješ.
 • Čím viac nákupov v e-shope alebo v predajniach v čase konania súťaže urobíš a zaregistruješ, tým vyššiu máš pravdepodobnosť výhry.
 • Po každej registrácii nákupu získavaš garantovanú májovú výhru vo výške 20 Eur (podrobnosti sa dozvieš nižšie a v potvrdení, ktoré sa objaví po vyplnení registračného on-line formulára).
 • Výhercovia hlavných cien budú vyžrebovaní najneskôr do 15. júna 2021 zo všetkých nákupov, ktoré boli v čase konania súťaže vykonané a zaregistrované a budú losovaní od výhry v poradí prvým po výhru v poradí desiatom. Losovanie prebehne za účasti troch osôb a bude z neho zhotovený oficiálny žrebovací protokol.
Spôsob vyhlásenia výhercov a distribúcie výhier:
 • Každého výhercu budeme najneskôr do 10 dní po uskutočnení žrebovania kontaktovať e-mailom, prípadne telefonicky a dohodneme sa s ním o odovzdaní výhry.
 • Výhry budú odovzdané elektronicky, prípadne poštou.

Hlavné ceny

1. cena: Prenájom štvormiestného obytného automobilu Sunlight T68 na týždeň od spoločnosti Turčan-auto Caravan centrum
Podrobnosti o prenájme: týždeň sa rozumie 7 po sebe idúcich dní  v období september až október 2021, ponuka obytných vozidiel sa bude odvíjať od voľných termínov a už platných rezervácií.
Podmienka: Minimálny vek 21 rokov a zloženie vratnej kaucie vo výške 1000 Eur.
Spoločnosť Turčan-auto Caravan centrum vznikla v roku 1998. Jej hlavnou činnosťou sú individuálne prestavby dodávok na obytné automobily Tanja Vans. Okrem vlastnej výroby predávajú a prenajímajú obytné automobily značiek Sunlight a Dethleffs. Neoddeliteľnou súčasťou je servis obytných automobilov, poradenstvo a odborná montáž širokého množstva doplnkov pre karavaning a kemping. Od roku 2009 otvorili kamennú predajňu s príslušenstvom pre karavanistov priamo vo firme v Martine a  spustili e-shop na www.karavandoplnky.sk. Viac informácií môžete získať na www.turcan-auto.sk.
 
2.–3. cena: Prenájom štvormiestného obytného automobilu Sunlight T67 S na víkend od spoločnosti Turčan-auto Caravan centrum
Podrobnosti o prenájme: víkendom sa rozumie piatok až pondelok v období september až október 2021, ponuka sa bude odvíjať od voľných termínov a už platných rezervácií.
Podmienka: Minimálny vek 21 rokov a zloženie vratnej kaucie vo výške 1000 Eur.
 
4–10. cena: Exkluzívny voucher BUSHMAN v hodnote 80 eur
V prípade výhry dostaneš darčekový poukaz v hodnote 80 eur, ktorý je možné uplatniť buď v e-shope BUSHMAN.sk, alebo v kamenných predajniach BUSHMAN. Darčekový poukaz je potrebné vyčerpať v plnej výške a platí na všetko, aj na zlacnený tovar. Hodnota poukazu bude odpočítaná z ceny nákupu po odpočítaní všetkých zliav, ktoré ti patria, vrátane zľavy podľa tvojej úrovne v Bushman Clube.
 

Garantovaná cena

Májová výhra 20 Eur
Za každý registrovaný nákup podľa pravidiel súťaže získaš kód na zľavu 20 eur na nákup nad 100 eur v e-shope BUSHMAN.sk a kamenných predajniach BUSHMAN.
Zľavový kód májovej výhry je možné uplatniť od 1. 6. do 30. 6. 2021.
 
Všeobecné ustanovenia:
 1. Usporiadateľom súťaže je Bushman Trade s.r.o., IČO 51704501, Stará Vajnorská 11, 831 04 Bratislava.
 2. Usporiadateľ si vyhradzuje právo s konečnou platnosťou rozhodnúť o všetkých záležitostiach týkajúcich sa tejto súťaže.
 3. Výsledky súťaže sú konečné, bez možnosti odvolania. Usporiadateľ si vyhradzuje právo nahradiť deklarované výhry výhrami podobného typu a zodpovedajúcej hodnoty a meniť podmienky odovzdávania výhier. Výhry, ktoré sa v rámci súťaže nepodarí prideliť konkrétnemu výhercovi, prepadajú v prospech usporiadateľa súťaže.
 4. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť a upraviť pravidlá tejto súťaže, prípadne súťaž zrušiť bez akejkoľvek náhrady, prerušiť či odložiť alebo predĺžiť dobu konania súťaže.
 5. Prípadné otázky môžu súťažiaci zasielať na adresu: obchod@bushman.sk.
 6. Tieto pravidlá môžu byť v skrátenej verzii na propagačných materiáloch v súvislosti so súťažou, avšak tieto pravidlá sú považované v rámci súťaže za jediné záväzné, úplné a konečné.
Tieto podrobné platné pravidlá vo svojom plnom znení sú po celú dobu konania súťaže zverejnené v elektronickej podobe na internetovej stránke www.BUSHMAN.sk.