90 Výročie Dethleffs

                                                                                             


Z lásky sa zrodilo veľa vecí - v malom aj vo veľkom meradle. Stalo sa to v roku 1931. Keď výrobca lyží a bičov Arist Dethleffs skonštruoval prvý karavan v Nemecku z lásky k svojej žene a pretože vždy chcel mať so sebou svoju rodinu na svojich dlhých pracovných cestách, nikdy by sa mu ani nesnívalo, aký neuveriteľný krok spravil. A nielen pre neho a jeho rodinu, ale pre mnoho rodín.
 
Jeho pracovné cesty ho zaviedli ďaleko za hranice dnešnej Európy; a nech už išiel so svojím karavanom kamkoľvek, pozornosť mu bola venovaná kdekoľvek, kam ho kolesá zaviedli.
 
Jeho zákazníci si čoskoro neobjednávali iba biče alebo palice, ale chceli aj „Wohnauto“, ako Arist Dethleffs nazval svoj prvý karavan.
Vtedy iba pár ľudí poznalo slovné spojenie „voľný čas“ a cestovanie na dovolenku bolo privilégiom vyhradeným len pre pár vyvolených.
 
Dnes, takmer o 90 rokov neskôr, je ťažké si predstaviť veľa ľudí bez karavanu a za posledné roky karavaning zažil skutočný rozmach. Spoločnosť Dethleffs v roku 1959 úplne zastavila výrobu bičov v prospech výroby karavanov a tiež vyrába obytné automobily od roku 1983.
 
Modelový rok 2021 je popretkávaný výročnými vozidlami a špeciálnymi výročnými ponukami. Okrem toho spoločnosť, ktorá od svojho založenia sídli v Isny ​​v Allgäu, stále pracuje na ďalších prekvapeniach k veľkému výročiu v budúcom roku.

Výročie budúci rok, výročné modely ihneď!Skutočné výročie sa oslávi až v roku 2021, modelový program pre túto oblasť však už bol stanovený. K dispozícii sú špeciálne vydania k výročiu a atraktívne balíčky k výročiu pre karavany aj obytné automobily.
 
Začína sa to novou dizajnovo zameranou sériou karavanov Aero, ktorá bola koncipovaná pre mladých respektíve pre tých, ktorý ostávajú mladými aspoň duchom a ako darček k narodeninám ponúka atraktívny výročný balíček 90-rokov s rozsiahlou výbavou.
 
Myslelo sa samozrejme aj na nadšencov obytných automobilov. S novým výročným polointegrovaným obytným automobilom Just 90 ponúka výrobca karavanov a obytných automobilov Dethleffs špeciálny stimul, najmä pre začiatočníkov. Pretože už má na palube všetko, čo je potrebné pre bezstarostný kemping.
 
Okrem toho spoločnosť Dethleffs predstaví modely Pulse Classic 90 a Globetrotter XLI Edition 90 ako edíciu so špeciálnym výročným balíkom výbavy pre nasledujúci modelový rok.Aj modelová rada Camper, ktorá je zvlášť koncipovaná pre rodinu, prešla v novom modelovom roku 2021 omladením. A Nomad sa môže tešiť na prírastok do rodiny s tromi novými pôdorysmi.

Bližšie informácie k samotným vozidlám i výhodným balíčkom Dethleffs k 90. výročiu nájdete na našej stránke www.turcan-auto.sk v sekcii Predaj – Dethleffs obytné automobily -Viac- / prívesy  -Viac-