TrendNový trend Dethleffs: Bestseller je ešte lepší!   

Trend je už roky bestsellerom v modelovom rade Dethleffs. Jeho recept na úspech: komplexné vybavenie, štýlový dizajn, presvedčivé pôdorysné riešenia a to všetko za atraktívnu cenu. Nový trend preberá tieto prednosti a dopĺňa ich o nové, presvedčivé funkcie a dizajn interiéru, ktorý spája modernosť a komfort.

Obytný automobil strednej triedy robí čest svojmu menu! Vďaka svojim rodinným pôdorysom s až piatimi lôžkami, veľkej zadnej garáži a mnohým praktickým funkciám je Trend najpredávanejším modelom obytného auta Dethleffs.

Rovnako ako doteraz bude nový Dethleffs Trend dostupný ako čiastočne integrovaný model s originálnou kabínou vodiča a dynamickou strešnou kapotou, ako aj ako integrovaný model s veľkorysou presklenou prednou časťou a štandardným rozkladacím lôžkom v kabíne vodiča. Nové vydanie v roku 2024 je však oveľa viac než len obyčajný facelift. Dethleffs vynaložila veľa úsilia na vonkajšok aj zvnútra a dala trendu trendový outfit bez toho, aby hodil cez palubu osvedčené.


Naozaj trendy. Fascinujúci dizajn s presvedčivými funkciami.

+ Aerodynamická kapota kabíny s nastaviteľným oknom (čiastočne integrovaná)
Ľavé a pravé dvere batožinového priestoru s ovládaním jednou rukou
Ľahké, dokonale reagujúce GRP listové pružiny pre vynikajúci jazdný komfort
70 cm široké komfortné dvere do obývacej izby a vstup do kupé
Dynamicky tvarovaná zadná časť s horným nasávaním a automobilovými LED zadnými svetlami
Bočné steny, zadná časť a strecha vyrobené z robustného GRP odolného voči krupobitiu
Dvere vodiča štandardne na integrovaných modeloch
Doživotná inteligentná konštrukcia karosérie s bezdrevným podkladom pokrytým sklolaminátom

Technické parametre

Najvyššia prípustná hmotnosť: 3499 - 4250 kg
Šírka: 233 cm
Dĺžka: 699 - 741 cm
Výška: 300 cm
Miesta na spanie: 2 - 5
Základný motor: Fiat Ducato Light nízky rám, 140 Multijet 3 (2,2 l / 103 kW / 140 PS),
6-stupňová manuálna prevodovka
Cena s DPH: od 78.251 €
 

Typ konštrukcie: Polointegrované

   


Bývanie v polointegrovanom! Osvetlenie Light Moments (voliteľné) pokračuje homogénne do výrezu strechy kabíny vodiča. Svetlo a vzduch vnáša do vozidla štandardne veľké okno v kapote kabíny.

Voliteľné rozkladacie lôžko nad sedacou časťou zmizne počas dňa takmer neviditeľne pod stropom.


 
 
  

 
 

 
 
 Modely:
 

Typ konštrukcie: Integrované


    


Integrované bývanie! Integrácia kabíny vodiča s obrovským čelným sklom a veľkým panoramatickým strešným oknom nad sedacou časťou robia miestnosť priestrannou a svetlou.Sklápacia posteľ v kabíne vodiča je štandardom.


 

Modely:
 

BÝVANIE - Všetko okrem bežného.


Pohodlné sedenie v tvare L je už súčasťou rodinného balenia niektorých modelov. Je to skvelé miesto, kde si môžete vyložiť nohy a relaxovať.
 
Trendovým vrcholom je voliteľné ambientné osvetlenie Light Moments (súčasť rodinného balíka). S mnohými priamymi a nepriamymi svetelnými zdrojmi vytvára širokú škálu svetelných nálad - od funkčne jasného až po atmosféricky tlmené.

SPANIE - Dobre sa vyspi.

Deň môže byť len taký dobrý ako noc predtým. Preto nový trend boduje obzvlášť dobre, pokiaľ ide o komfort spánku s kvalitným systémom postelí, ktorý spĺňa najnovšie ergonomické poznatky.
 
VARENIE – Dokonalá kuchynka v obytnom aute.

Ste skôr tím „na dovolenke nevarím“ alebo ste vášnivý hobby kuchár, ktorý sa chce svojej záľube venovať aj na dovolenke, pretože potom má na to čas a voľno? Nezáleží na tom, či ide len o rannú kávu alebo viacchodové menu so špecialitami dovolenkovej destinácie: trendy kuchyňa je k dispozícii na všetko!
 
KÚPEĽŇA - Čerstvý do dňa.

Kúpeľne v novom trende sú štýlovo riešené, ponúkajú dostatok úložného priestoru a v kúpeľňovom prevedení poskytujú skutočnú pridanú hodnotu ako predel miestnosti.
 
 

Druhy interiéru
 


 

VÝHODY INTERIÉR - Zapôsobí dobrými nápadmi.

VÝHODY EXTERIÉR - Odolné a dobre premyslené.
 

Formulár

Ak Vám nejaká informácia chýbala, neváhajte a kontaktujte nás:

[zmeniť]
: