Kempingový autobus Globevan Trail – náročný v každodennom živote

Nový mestský karavan od Dethleffs – Globevan Trail ponúka výrazný vzhľad a silné vybavenie, aby ste mohli zažiť ešte viac akcie a dobrodružstva na cestách.

Vďaka mnohým detailom je Globevan dostupný v oboch verziách Trail One a vo variante Trail Two je perfektne vybavený. To zahŕňa praktické druhé posuvné dvere a mechanický samosvorný diferenciál na prednej náprave. To znamená, že Globevan Trail je ideálne vybavený aj na výlety v teréne.

Skutočná Urban Camper akcia, ďaleko od asfaltových ciest, je vzdialená len o jeden krok: nastúpte, vyrazte a zažite dobrodružstvo!Rozsiahla štandardná výbava

+ Výsuvná strecha s panoramatickou funkciou a dvoma miestami na spanie
+ Flexibilné a všestranné: Dve až štyri miesta na každodenný život alebo dostatok miesta na pohyb, koníčky, víkendy plné zážitkov a dlhšie výlety
+ Výsuvný plynový varič v zadnej časti s piezo zapaľovaním : Sporák je možné kedykoľvek uložiť do obytného auta, aby ste ušetrili miesto pripravené na   
   použitie na rýchlu prípravu teplých nápojov alebo chutných jedál.
+ Vonkajšia sprcha s 16 l nádržou na rýchle osvieženie alebo čistenie zariadenia po rušných dňoch.
+ Markíza s držiakom pre hodiny relaxu slnečného svitu na cestách (voliteľné – možno objednať cez originálne príslušenstvo Dethleffs).
+ Batéria do obývačky 95 ah
+ Plynový box zvnútra vzduchotesný, zvonku odvetraný pre 1,8 kg plynovú fľašu pre nezávislý pôžitok z terénu a kempovania kdekoľvek.Modely:
  

 
 

 
 
 
Výbava na Trail.

Svet je plný prekvapení. S funkciami Globevan Trail One & Trail Two ste pripravení na outdoorové zážitky počas každého výletu.
 
 

VYBAVENIE

Komfort & Bezpečnosť

Dlhé cesty a každodenná mestská premávka. Každý, kto so svojím vozidlom veľa cestuje, kladie veľký dôraz na moderné bezpečnostné a asistenčné systémy, ako aj komfortnú výbavu. Kemp Dethleffs Globevan zaujme svojim rozsiahlym štandardným vybavením.
 
 

Vnútorný priestor

Zázračný priestor

Jedáleň alebo spálňa so štyrmi lôžkami a pohodlným širokým ležadlom na výlety s rodinou a priateľmi.
 
6-5-4-3-2 v jednom

Flexibilné a všestranné. Dve až šesť sedadiel pre každodenný život alebo dostatok miesta na koníčky a pohyb.
 
 
SPANIE & VARENIE & SPRCHOVANIE

Kdekoľvek doma.

Zostaňte tam, kde je najkrajšie. Či už sa celodenný výlet spontánne predĺži, predĺžený víkend je príliš dobrý na to, aby ste ho strávili v meste, alebo konečne mierite na dlho očakávaný juh. Dobre premyslené riešenia zaisťujú chvíle uvoľnenia a pohody.

 

 


PRÍSLUŠENSTVO

Chcete niečo viac

Originálne príslušenstvo Dethleffs vám ponúka príslušenstvo na mieru pre váš Globevan, ako aj šikovné kempingové pomôcky. Dokonale prispôsobte svoje vozidlo svojim osobným želaniam, aby ste sa na cestách cítili ako doma.

 

Dekór Renolit Makalu perleťovo sivý