Globetrotter XXL alkovne 
 

Dethleffs Globetrotter XXL A - Veľký luxus

Veľký, väčší, výklenok Globetrotter XXL: Výklenkový obytný automobil s množstvom priestoru spĺňa nároky na najvyššiu kvalitu a praktickosť. S týmto modelom pohodlne zvládnete celý rok.

Pokiaľ ide o voľnosť pohybu, pohodlie a záťaž, nemusíte akceptovať žiadne obmedzenia. Výkonná motorizácia utiahne aj ťažké prívesy na horské trasy. Toto je čistá sloboda: tvar a vzhľad obytného auta okamžite signalizujú, že za volantom sedí profesionál.

PLUS BODY

+ Najpriestrannejšie bývanie s takmer nekonečnými možnosťami skladovania a nakladania.
Luxusné pilotné sedadlá vrátane vyhrievania sedadiel, hydraulicky odpružené, nastaviteľné v 3 smeroch
Mrazuvzdorná, vyhrievaná dvojitá podlaha. Sálavé teplo slúži aj ako podlahové kúrenie
Teplovodné vykurovanie vrátane výmenníka tepla pre predohrev motora
Technológia Lifetime Plus s dlhou životnosťou so 44 mm hrubou štruktúrou steny
Majster sebestačnosti s veľkou 150 Ah batériou a 230 litrovým zásobovaním vodou
Exkluzívna výbava podvozku:
    – Efektívny motor 3,0 l Euro VI D s výkonom 154 kW/210 k
    – Krútiaca automatická prevodovka
    – Full LED stretávacie a diaľkové svetlá s LED dennými svetlami
    – Adaptívny tempomat vrátane aktívneho asistenta udržiavania v jazdnom pruhu
    – Aktívny brzdový asistent s funkciou núdzového brzdenia v meste
    – Najmodernejšie asistenčné systémy
    ... a mnoho ďalších komponentov vybavenia
Zaťaženie prívesu 3,5 t brzdené; AHK (voliteľné)
Pohon zadných kolies s dvojitými pneumatikami a vzduchovým odpružením hnacej nápravy


Jedno obytné auto, rôzne vybavenie: prehľad modelovgfgfgfgfgfg
magic-edition-t-2-ebmagic-edition-t-2-e


 
 
  
 

 

Technické parametre

Najvyššia prípustná hmotnosť: 6700- 7200 kg
Šírka: 235 cm
Dĺžka: 886 cm
Výška: 345 cm
Miesta na spanie: 6
Základný motor: 3,0 JTD 154 kW
Cena s DPH: od 220.436 €
 
 
 
 


 
 
 


BÝVANIE - Luxus vo vizionárskom dizajne


Veľa priestoru a pohodlia – súvislá, rovná podlaha v obývacej izbe je vykurovaná cez vyhrievanú dvojitú podlahu
 
SPANIE - priestor pre jemné sny
 
KÚPEĽŇA - oáza dobrej nálady
 
VARENIE - Hviezdna kuchyňa
 
Druhy interiéru
 

 
 


VÝBAVA GLOBETROTTER XXL - plusové body

  
 
Cestujte v pohodlí: vaša prehliadka obytného auta s výklenkom Globetrotter XXL

Technológia okolo vozidla


Obytný automobil poháňa 3,0 l motor TJD s výkonom 132 kW/180 k. Táto silná ťažná sila je potrebná pre zaťaženie prívesu do 3 t. Pohon zadných kolies podporovaný dvojitými pneumatikami zaisťuje rýchlu jazdu s ťažnou kapacitou a nákladom. Jazdite cez kopce a údolia alebo cez široké, nekonečné pláne a zabudnite na čas. Na tento obytný automobil sa môžete spoľahnúť: robustný podvozok je skonštruovaný pre nepretržité používanie a vysoký kilometrový výkon vás bude tešiť dlhé roky. To zaručuje naša technológia Lifetime-Plus odolná voči hnilobe s pevnou konštrukciou. Steny majú hrúbku 44 mm, strop 45 mm a podlahy 43 a 20 mm. Vaše dobrodružstvo môže začať s týmto obytným autom vo výklenku.

Do veľkej zadnej garáže s obojstranným prístupom sa zmestí ďalších 250 kilogramov plošného zaťaženia - dostatok miesta pre e-bicykle atď. A v neposlednom rade 360 ​​mm vysoká dvojitá podlaha sa dá čiastočne naložiť po celej šírke vozidla.

V kokpite už nie je potrebné nič splniť. S Dethleffs Naviceiver a rozsiahlym palubným ovládacím panelom ste pripravení na všetky cesty. Aby bolo pod obytným vozidlom všetko v bezpečí, spodok karosérie je pokrytý GRP.

Vybavenie vo vnútri

V kuchyni obytného auta bolo všetko premyslené do posledného detailu: na koľajničkový systém na stene je možné pripevniť praktické prvky, ako sú háčiky alebo úložné možnosti. Takže dosky na krájanie, korenie a ďalšie sú vždy rýchlo po ruke! Veľké zásuvky ponúkajú priestor na riad a kuchynské náčinie a vďaka centrálnemu zamykaniu sa automaticky zatvoria pri naštartovaní motora. S profesionálnym plynovým sporákom môžu byť jedlá pripravené okamžite pre každého, kto cestuje s vami.

Kúpeľňa je rovnako priestranná: sprchovací kút s plexisklom, dažďovou sprchou a nepriamym osvetlením ponúka optimálnu voľnosť pohybu. Vo veľkej zrkadlovej skrinke možno pohodlne a bezpečne uložiť všetky druhy kozmetiky a hygienických potrieb.

Po uzavretí priechodu do kabíny vodiča vytvára dodatočný čalúnený prvok v obytnej časti priestranné okrúhle sedenie. Do sedacej časti máte tiež možnosť umiestniť samostatne stojaci stolík. Štandardným vybavením tohto obytného auta je jedálenský kút so stolíkom pripevneným k stene. Pre milovníkov zábavy môže byť 32-palcový televízor znížený na výšku sledovania (voliteľné).

Maximálne pohodlie s najnovšou technológiou: Spíte na ergonomických drevených lamelových roštoch a 7-zónových prémiových matracoch vyrobených z materiálu regulujúceho klímu. Sedaciu časť je možné rýchlo premeniť na manželskú posteľ. Pre pokojný spánok sú k dispozícii aj útulné výklenky a priestor na opaľovanie s dvomi samostatnými lôžkami v zadnej časti vozidla.
 

Formulár

Ak Vám nejaká informácia chýbala, neváhajte a kontaktujte nás:

[zmeniť]
: