Dethleffs Globetrail Classic
– obytné auto pre začiatočníkov


Pracujeme na konštrukcii rekreačných vozidiel už takmer storočie a za posledné dve desaťročia sme navrhli, vyvinuli a postavili v Isny viac ako 55 000 Urban Camper a Camper Vans.

Dethleffs Globetrail bol vytvorený z týchto dlhoročných skúsenosti a zahŕňa všetko, čo má mať moderný obytný automobil na palube: premyslené detaily, moderné prostredie a obzvlášť rozsiahle vybavenie.

Zažite slobodu, flexibilitu a pohodlie s Globetrail, Dethleffs medzi Camper Van.

Produktový rad Classic označuje segment základnej úrovne. Nájdete tu modely na báze Fiat Ducato, Citroen Jumper alebo Ford Transit s atraktívnou základnou cenou a štandardnou výbavou.

Ak hľadáte dobre vybavené vozidlo so všetkým, čo potrebujete, v Classic Line nájdete svoje vozidlo.

+ Globetrail pre začiatočníkov. Atraktívna cena s praktickou štandardnou výbavou
+ Atraktívne a funkčné balíky výbavy
+ Príjemný, pokojný dizajn interiéru
+ Individualizácia prostredníctvom doplnkov              


Bývanie & varenie

Vaša cestovná obývačka.

 
Keď Dethleffs postaví obytný automobil, môžete sa spoľahnúť na kvalitu, atmosféru a dobre premyslené riešenia. Pretože naši dizajnéri žijú kempingom a poznajú priania a požiadavky zákazníkov.
 
 

Kúpeľne

Kúpeľne sú také individuálne ako vy.

Každý karavanista má svoje zvyky. My v Dethleffs to vieme z vlastnej skúsenosti. Preto nemáme jednu kúpeľňu, ale skôr výber kúpeľňových konceptov, z ktorých si môžete vybrať - podľa pôdorysu. Od kompaktných po priestranné. Od jednoduchých po sofistikované.

Čokoľvek chcete.


 

Spanie

Na cestách ako doma.

Keď ste na cestách, nechcete prísť o pohodlie. Optimálne využitie priestoru a kvalitné materiály zaisťujú skutočné chvíle pohody pri cestovaní.

 

Praktické využitie každého priestoru

Detaily robia rozdiel.

Na detailoch je vidieť 17 ročné skúsenosti konštrukcie Camper Vans. Inžinieri Dethleffs vedia, čo je dôležité.

 

INDIVIDUÁLNE VYBAVENIE

Takto sa Globetrail stáva vhodným pre rodiny.

S našou inovatívnou skladacou strechou môžete rozšíriť obytný priestor o ďalšiu spálňu na prvom poschodí - so senzačným panoramatickým výhľadom.

 


PRÍSLUŠENSTVO

Môže byť niečo viac?

Originálne príslušenstvo Dethleffs vám ponúka príslušenstvo šité na mieru pre váš Globetrail, ako aj šikovné kempingové pomôcky. Dokonale prispôsobte svoje vozidlo svojim osobným želaniam, aby ste sa na cestách cítili ako doma.

 

Druhy interiéru