Dethleffs Globetrail Advantage
 – obytné auto pre individualistov


Zaoberáme sa konštrukciou rekreačných vozidiel už takmer storočie a za posledné dve desaťročia sme navrhli, vyvinuli a postavili viac ako 55 000 mestských obytných áut a obytných prívesov v Isny.

Dethleffs Globetrail bol vytvorený na základe týchto dlhoročných skúseností a zahŕňa všetko, čo by mal mať moderný obytný automobil na palube: premyslené detaily, moderné prostredie a obzvlášť rozsiahle vybavenie.

Zažite slobodu, flexibilitu a pohodlie s Globetrail, Dethleffs medzi Camper Van.

Rad modelov Globetrail Advantage zahŕňa rozsiahle štandardné vybavenie. Patria sem napríklad rámové okná, markízy a mnohé ďalšie.


Ak máte radi niečo individuálne, môžete si vybrať líniu Advantage Line a vychutnať si rozsiahlu štandardnú výbavu a mať väčší výber, pokiaľ ide o vnútorné vybavenie a voliteľné doplnky.

+ Rozsiahle štandardné vybavenie pre skúseného táborníka
+ Exkluzívne doplnkové vybavenie je už zahrnuté
+ Rôzne interiérové ​​prevedenia a dekory nábytku 

Výber podvozku

Globetrail je k dispozícii na základe modelov Fiat Ducato, Citroen Jumper a Ford Transit. Výber podvozku nemá vplyv na obytný priestor – ten je identický pre varianty Fiat/Citroen

Rozdiely sa týkajú:

+ dizajnu masky chladiča
+ dizajnu palubnej dosky
+ technických špecifikácií týkajúcich sa motorov, výbavy podvozku a asistenčných systémov. 

Bývanie & varenie

Vaša cestovná obývačka.

 
Keď Dethleffs postaví obytný automobil, môžete sa spoľahnúť na kvalitu, atmosféru a dobre premyslené riešenia. Pretože naši dizajnéri žijú kempingom a poznajú priania a požiadavky zákazníkov.
 
 

Kúpeľne

Tri typy kúpeľní – niečo pre každého.

Všetky kúpeľne majú spoločný dostatočný priestor na hlavu, rôzne police a kvalitné zariadenie. Každý si tak môže nájsť kúpeľňu, ktorá mu najviac vyhovuje. Či už ide o priestrannú otočnú vaňu, praktickú kúpeľňu alebo luxusnú komfortnú kúpeľňu.
 

Priestranná kúpeľňa s otočnou stenou nadchne extra voľnosťou pohybu pri sprchovaní. Špeciálne tvarované otočné krídlo umožňuje maximálny možný priestor pri sprchovaní bez toho, aby zaberalo miesto v kúpeľni v polohe umývadla.
 

Kúpeľňa: Dvojité využitie obytného priestoru vďaka priestrannej kúpeľni ako kúpeľňa. Podľa pôdorysu - buď s atraktívnym pevným umývadlom alebo variabilným otočným umývadlom.
 

Komfortná kúpeľňa: Vylepšené riešenie: Priestrannú kúpeľňu možno v niekoľkých jednoduchých krokoch funkcionalizovať na veľkú sprchovú oázu. Pohodlné sprchovanie na neskutočnej ploche 87 x 47 cm


Spanie

Na cestách ako doma.

Keď ste na cestách, nechcete prísť o pohodlie. Optimálne využitie priestoru a kvalitné materiály zaisťujú skutočné chvíle pohody pri cestovaní.

 

Praktické využitie každého priestoru

Rafinovane integrované

Priestorové a detailné riešenia, ktoré boli vyvinuté kempermi pre kemperov a integrované do pôdorysov s veľkým dôrazom na detail. Pre každého platí: maximálna praktickosť pre pohodovú kempingovú dovolenku.
 
 
INDIVIDUÁLNE VYBAVENIE

Takto sa Globetrail stáva vhodným pre rodiny.

S našou inovatívnou skladacou strechou môžete rozšíriť obytný priestor o ďalšiu spálňu na prvom poschodí - so senzačným panoramatickým výhľadom.

 

PRÍSLUŠENSTVO

Môže byť niečo viac?

Originálne príslušenstvo Dethleffs vám ponúka príslušenstvo šité na mieru pre váš Globetrail, ako aj šikovné kempingové pomôcky. Dokonale prispôsobte svoje vozidlo svojim osobným želaniam, aby ste sa na cestách cítili ako doma.

 
Druhy interiéru