Dethleffs C´go a C´go up

                                 
 
 

Nové c'go's od Dethleffs - rodinné karavany v novom vzhľade

Dethleffs osviežil interiér rodinného karavanu c’go a modelu sklopnej postele c’go up. Moderný charakter c’go je zdôraznený úplne novým dizajnom interiéru. Nový vzhľad kombinuje svetlé dekory nábytku s atraktívnymi poťahovými látkami a farebnými akcentmi na strope, stenách a podlahe.

Od modelového roku 2024 bude v c’go štandardne k dispozícii aj systémová informačná jednotka Dethleffs (SIU). Pomocou SIU môžu používatelia pristupovať a ovládať elektrické napätie, horizontálne zarovnanie a oveľa viac prostredníctvom aplikácie Dethleffs Connect na svojom smartfóne.

Ľahký karavan Dethleffs c’go je rovnako obľúbený u mladých rodín s deťmi a nováčikov v kempovaní vďaka veľkorysému úložnému priestoru a vysokému užitočnému zaťaženiu. So šiestimi dostupnými pôdorysmi vrátane manželských alebo samostatných postelí, poschodových postelí, okrúhleho sedacieho kúta alebo jedálenského kúta si každý karavanista nájde vhodné riešenie.Plusové body: Všetko pre vašu dovolenku v karavane

+ Pre každého niečo: Pôdorysy ponúkajú veľký výber pre malé aj veľké rodiny
Žite krajšie: nový dizajn interiéru preberá súčasné trendy bývania so svetlými plochami, výraznými kontrastmi a lineárnym dizajnovým jazykom
Chráni pred nepredvídateľným počasím: strecha, prova a korma vyrobené z odolného GRP
Ľahký: Tak ľahký, môžete ho ťahať s bežným vodičským preukazom triedy B (v závislosti od ťažného vozidla)
C'go up: štandardná s pohodlným rozkladacím lôžkom 200 x 144 cm nad zadným sedacím priestorom
Otvárateľné a izolované okná s dvojitým zasklením (grafitová sivá) s roletami proti zatemneniu a proti hmyzu
Veľký, zvonku prístupný úložný otvor so skladacou poschodovou posteľou (voliteľné)
Kvalitné značkové pneumatiky určené do rýchlosti 100 km/h

  

Technické parametre

Najvyššia prípustná hmotnosť: 1200 - 1600 kg
Šírka: 220 - 250 cm
Dĺžka vrátane oja: 631 - 803 cm
Výška: 261 - 271 cm
Miesta na spanie: 3 - 7
Cena s DPH: od 18.453 €
 
 

Modely C´go:
 
 

BÝVANIE - pohodlie bez zrážok


Priestranné okrúhle sedenie, veľa úložného priestoru: to všetko je k dispozícii v troch rôznych obytných prostrediach
 
SPANIE - Maznanie s výhľadom
 
KÚPEĽŇA - Svieži začiatok dňa
 
VARENIE - Varenie pre celú rodinu
 
C’GO UP – Rodinný priateľ s rozkladacou posteľou

Dva nové pôdorysy so sklopnými lôžkami uľahčujú rodinám začať s karavanom. Pretože jediným pohybom rozkladacia posteľ zmizne pod strechou. Z miesta na spanie sa tak ľahko stane miesto na sedenie, kde sa aj veľké rodiny môžu najesť, hrať, maľovať a zabávať sa.

Napriek svojim kompaktným rozmerom c’go up! Až 7 pohodlných miest na spanie na palube: útulné poschodové postele pre deti, pohodlná rozkladacia posteľ (200 x 140 cm) pre dospelých. A ak by to nestačilo, jednoducho vykúzlite z prestaviteľného sedacieho priestoru ďalšie dve lôžka.

Modely C´go up:
 

Vnútorná svetlá výška 208 cm - priestor až pre 7 osôb
 
 

Interiér

Druhy interiéru
 
 

VYBAVENIE - Hlavné prvky C'GO & C'GO UP 
 
Cestujte v pohodlí: vaša prehliadka karavanu so c'go
Technológia okolo vozidla


S c'go môžete pohodlne prenášať svoje bicykle na plne krytom oji karavanu. Za prednou chlopňou je priestor pre dve 11-litrové plynové fľaše na hliníkovom plechu odolnom voči hnilobe. Dostatok miesta je aj pre sivú nádobu na vodu, rezervné koleso a ďalšie veci.

Zadná, strecha a predná časť sú vyrobené z odolného GKF. To chráni karavan pred extrémnym počasím, ako je krupobitie, a vďaka viacdielnej konštrukcii ponúka lacnú možnosť opravy v prípade poškodenia zadnej časti. Prídavné klapky vo vonkajšom priestore, z ktorých niektoré sú voliteľné, sprístupňujú dodatočný úložný priestor zvonku a ľahko sa dostanete aj do zbernej nádoby na odpad.

Množstvo úložného priestoru a preprava bicyklov si občas vyžaduje pridať váhu ťažkej batožine v karavane. Presne tu ponúka c'go skutočné rezervy napriek už aj tak vysokému užitočnému zaťaženiu. V závislosti od verzie c'go je možné zaťaženie až 500 kg. Najmenší model je možné vyžiadať s nosnosťou 500 kg, čím sa znižuje aj zaťaženie ťažného vozidla.

C'go môže byť z výroby vybavené rôznymi spôsobmi a prispôsobené vašim požiadavkám. K štandardnej sprchovej vaničke v sanitárnom priestore je k dispozícii voliteľný prívod teplej vody so sprchou a modernizovať je možné aj klimatizáciu alebo podlahové kúrenie. Pre tento karavan je možné objednať LED televízory alebo rádiový systém ako pripravené inštalačné sady.

Vybavenie vo vnútri

Vďaka širokým zásuvkám sa do c'go zmestí množstvo potrieb, panvíc a hrncov. Podávače sú vybavené technológiou soft touch. Zásuvky sa samy zasunú a ticho a bezpečne sa zatvoria. Trojhorákový plynový varič s elektrickým zapaľovaním a veľká XXL chladnička - v závislosti od verzie až 142 litrov + 15 litrová priehradka na ľad - sú ideálne na dlhé túry.

So šírkou 220 - 250 cm a mnohými rôznymi modelmi ponúka séria c'go požadovanú veľkosť a dostatočný úložný priestor pre rodiny. Postele ležia na kvalitných lamelových roštoch a sú vybavené robustnými matracmi zo studenej peny. Pod posteľami je aj ďalší úložný priestor. Vďaka vynikajúcej cirkulácii vzduchu náš systém Air Plus zaisťuje neustále dobré vetranie v interiéri.

Výsuvné stolíky, nábytkové moduly a dômyselné riešenia, ako je voliteľná zdvíhacia manželská posteľ, ponúkajú dostatok priestoru na spoločenské stretnutia, ako aj možnosti spánku pre každého. Široké uličky a vzdušná vnútorná výška až 208 cm (c'go up) zaisťujú dostatok voľnosti v oblasti hlavy aj pre vysokých ľudí. Veľký význam sa v tomto karavane kládol aj na odkladacie plochy s klapkami v pohľadovej výške.

O správnu klimatizáciu interiéru c'go v spojení s interným systémom AirPlus sa postarajú otvárateľné okná z dvojitého skla a variabilne nastaviteľná strešná kapota, ktoré sú všetky vybavené roletami proti zatemneniu a komárom. Prispievajú k tomu aj izolované hliníkové bočné steny. Mnoho precízne rozmiestnených a energeticky úsporných LED svietidiel zaisťuje variabilné osvetlenie tohto karavanu v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú hodinu.

Formulár

Ak Vám nejaká informácia chýbala, neváhajte a kontaktujte nás:
[zmeniť]
: