Dethleffs Aero & Aero upLáska je vo vzduchu - AERO & AERO UP

Tradičná klasika vo vzdušnom, modernom AERO vzhľade. Zakrivený zadný nosič svetla s integrovanými zadnými svetlami vyzerá takmer ako úsmev. Vnútri je atmosféra okamžite dobrá vďaka jasnému, svetlému dizajnu. Prepracované a obľúbené pôdorysné riešenia ponúkajú maximálny priestor a flexibilitu.

S AERO Up sa k modelovému radu pripája kompaktný vesmírny zázrak. Vďaka flexibilnému výklopnému lôžku nad sedacou časťou ponúka až sedem lôžok bez obmedzenia obytného priestoru. Naše Aero je tiež odolné voči zime pomocou vhodného balíka zimného komfortu.

Aero je ideálne pre kemperov, ktorí oceňujú „Made in Germany“. Strecha, prova a zadná časť nového karavanu sú vyrobené z odolného GRP – to ponúka ochranu pred nepredvídateľným počasím.

Vyberte si svojho ideálneho spoločníka na cesty z ôsmich nových pôdorysov. So svojimi kompaktnými rozmermi začínajúcimi na dĺžke 634 cm a celkovou hmotnosťou od 1 300 kg ho môžu v závislosti od modelu ťahať aj menšie vozidlá.


Plusové body: Všetko, čo potrebujete pre dovolenku v karavane

+ Kompaktný priestorový zázrak AERO up ponúka maximálny priestor a maximálnu flexibilitu
Skutočný pútač: moderný dizajn exteriéru priťahuje pozornosť každého a dizajn interiéru je tiež úplne presvedčivý
Poznám vás: známe, sofistikované riešenia pôdorysu vyhovujú potrebám každého
Zima sa blíži: pripravte sa na nižšie teploty s voliteľným zimným komfortným balíkom
Chráni pred nepredvídateľným počasím: strecha, predná a zadná časť vyrobené z odolného GFK
Extra široké vchodové dvere s oknom a sieťkou proti hmyzu
Dizajnové upevňovacie prvky vpredu a vzadu
17-palcové hliníkové ráfiky v dizajne Dethleffs podčiarkujú štýlový vzhľad (voliteľné)
                                 
 

Technické parametre

Najvyššia prípustná hmotnosť: 1300 - 1600 kg
Šírka: 230 cm
Dĺžka vrátane oja: 634 - 773 cm
Výška: 261 cm
Miesta na spanie: 3 - 7
Cena s DPH: od 25.411 €
 
 

  Modely Aero:

 
 
BÝVANIE - Ľahký, svetlý dizajn, ktorý inšpiruje

Vzdušný, škandinávsky dizajn v osvedčenej kvalite Dethleffs. Aero je k dispozícii v troch moderných, sviežich prostrediach: Fyn, Skagen a Visby.
 
SPANIE - Spite ako na oblakoch
 

KÚPEĽŇA - Čerstvý do dňa
 
VARENIE – varenie je jednoduché
 

  Modely Aero up:

 
Aero up – vzdušný dizajn s veľkou flexibilitou

Pre modelový rok 2023 Dethleffs rozširuje úspešnú sériu cestovných karavanov Aero o tri ďalšie pôdorysy.

Všetky tri majú príponu „hore“, čo znamená, že sú vybavené rozkladacou posteľou. Rozkladacia posteľ pripevnená k stropu nad okrúhlou sedacou skupinou, ktorú možno v prípade potreby len niekoľkými krokmi sklopiť, rozširuje počet využiteľných postelí bez obmedzenia obytného priestoru.

Ak cestujete s množstvom ľudí alebo len občas máte na návšteve priateľov či vnúčatá, nájdete modely Aero up ako ideálnu a obzvlášť flexibilnú kombináciu kompaktných rozmerov a množstva miesta na spanie. Dethleffs ponúka nové Aero v troch pôdorysoch. Všetky majú spoločné veľké okrúhle sedenie v zadnej časti s výklopným lôžkom nad ním v oblasti strechy. Dizajnéri Dethleffs naklonili strešné skrinky nad okrúhlym sedacím priestorom nadol, čo vytvára pocit priestrannosti.

Kompaktný Aero up 460 KR sa vyznačuje priečne inštalovanými poschodovými posteľami vpredu a – s prerobenou kruhovou sedacou skupinou – až štyrmi miestami na spanie. V o 70 centimetrov dlhšom Aero up 530 KR poschodové postele inštalované vpredu pozdĺžne s jedálenským kútom naproti vytvárajú priestrannú samostatnú detskú izbu.

Pôdorys Aero up 530 ER je naopak definovaný pozdĺžnymi jednolôžkami v prove, veľkou kuchyňou, množstvom úložného priestoru a mimoriadne priestranným pocitom.

Vo všetkých troch modeloch je v kuchyni štandardne trojhorákový sporák a 137-litrová chladnička s 15-litrovou priehradkou na ľad.
 
Druhy interiéru
 
VYBAVENIE - Hlavné prvky AERO & AERO UP 
 
Cestujte v pohodlí: vaša prehliadka karavanu s Aero
Technológia okolo vozidla


Plne pozinkovaný odľahčený podvozok je štandardne vybavený spojkou proti kývaniu. To znamená, že s karavanom môžete kedykoľvek bezpečne jazdiť rýchlosťou až 100 km/h.

Aero má moderný a elegantný vzhľad. Bočné steny tohto jubilejného modelu sú vyrobené z hladkého hliníka, zatiaľ čo zadná časť, strecha a predná časť sú vyrobené z odolného GRP. Zadný nosič svetla je zložený z niekoľkých dielov, čo šetrí náklady na opravu v prípade akéhokoľvek poškodenia.

Aero vám ponúka rezervy nákladu na dlhšie prázdninové výlety a bicykle. V závislosti od modelu je možné zaťaženie až 400 kg.

Tento jubilejný model má integrovanú servisnú klapku, cez ktorú možno karavan pohodlne naložiť zvonku.

Aero ponúka oveľa viac možností. Napríklad vylepšite karavan o klimatizáciu alebo podlahové kúrenie. Multimediálne komponenty ako televízory alebo rádiá je možné objednať ako inštalačné sady.


Vybavenie vo vnútri

Náš systém AirPlus umožňuje cirkuláciu vzduchu v interiéri aj za hornými skriňami a príborníkmi. Vďaka premyslenému konceptu vetrania v spojení s dobrou izoláciou a dvojsklom otvárateľných okien je karavan vhodný aj do nižších teplôt. Pre zimné kempovanie odporúčame jedinečný zimný komfortný balíček.

So šírkou 230 cm ponúka karavan Aero dokonalý kompromis medzi ovládateľnosťou a komfortom. Každé pevné lôžko má ergonomický 7-zónový matrac s lamelovým roštom. Pod posteľami je dostatok úložného priestoru.

Svetelné lišty v celom interiéri vytvárajú domácu atmosféru. Okrem toho je možné flexibilne umiestniť voliteľné USB zásuvky a klikacie reflektory. Všetky okná a extra široké vchodové dvere majú zatemňovacie rolety a žalúzie proti komárom. To zaisťuje dobré prúdenie vzduchu a pokojný pokoj aj počas teplých letných nocí.

Kuchynský blok zaujme premyslenými riešeniami. Aero ponúka veľkorysé výsuvy zásuviek s mäkkým zatváraním pre príjemne tiché zatváranie. Nechýba trojhorákový sporák s elektronickým zapaľovaním a veľká XXL chladnička. Chladnička má objem až 142 litrov s 15 litrovým mraziacim priestorom. Dodávka teplej vody je zabezpečená štandardným ohrievačom teplej vody.

Pohodlné čalúnenie je dostupné v troch rôznych odtieňoch sivej. Svetlé zariadenie v škandinávskom dizajne so zatiahnutými hornými skriňami vám ponúka vynikajúci pocit priestoru s dostatkom priestoru nad hlavou. Skupiny sedadiel možno rýchlo premeniť na manželské postele so zasúvacími stolíkmi a jednoducho rozšíriť nocľah v karavane.
 
 
 

Formulár

Ak Vám nejaká informácia chýbala, neváhajte a kontaktujte nás:

[zmeniť]
: